Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do mnie.

Co to za projekt?

W okresie przedświątecznym odbieram i dostarczam prezenty na terenie Krakowa. Kieruję go szczególnie do osób, które robią sobie w tym roku Secret Santa na odległość – znajomych, członków organizacji, pracowników firm. Pomysł zrodził się z chęci pomocy w dostarczaniu prezentów moich znajomych, ale jeśli wcześniej się nie poznaliśmy, ale wzbudzam Twoje zaufanie na tyle, że możesz powierzyć mi swój prezent, pisz śmiało.

Jak zgłosić chęć przesłania paczki Roweniferem?

Wypełnij formularz na stronie: http://mikolajnarowerze.pl/

W odpowiedzi potwierdzę Ci, czy mam jeszcze wolne przebiegi i jeśli tak, poproszę o szczegółowe informacje o odbiorze i dostarczeniu przesyłki.

Kto za tym stoi?

To ja, Kamil Bąbel. Sprawdź, czy znamy się na fejsie.

Dlaczego to jest darmowe?

Ponieważ chcę zrobić coś dobrego dla innych.

Jaką mam pewność, że przesyłka zostanie dostarczona?

Masz moje słowo. Niestety tylko tyle mogę Ci zaoferować. Wymyśliłem ten projekt 2 grudnia. Z tworzeniem pełnej dokumentacji zeszłoby mi do kolejnych Świąt, dlatego jeśli nie masz do mnie zaufania, nie znasz mnie osobiście, albo nie możesz zapytać naszych wspólnych znajomych o moją osobę, to nie korzystaj w tym roku z mojej pomocy.

Nie mieszkam w Krakowie, czy mogę wysłać prezent Roweniferem?

Możesz nadać paczkę lub zamówić prezent bezpośrednio na mój adres. Ja ją odbiorę, zapakuję w świąteczny papier jeśli trzeba i dostarczę rowerem do rąk własnych adresata.

Jaki jest czas dostarczenia przesyłki?

Staram się, żeby prezenty trafiały do odbiorcy tego samego lub następnego dnia po ich odebraniu od nadawcy. Jeśli zgłoszeń będzie dużo, czas też może się wydłużyć, ale wszystkie zgłoszenia chcę obsłużyć do 22-23.12.2020.

Jakiej wielkości przesyłki są przyjmowane?

Jeśli prezent mieści się do szkolnego plecaka, to jest ok. Jeśli jest większy – napisz, zobaczymy, co da się zrobić.

W jakich godzinach przesyłki są odbierane i dostarczane?

Od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych i w weekendy. Wcześniej umawiamy dogodny termin przekazania.

W jaki sposób przetwarzane są dane osobowe?

Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby odebrania i dostarczenia przesyłek. Po dostarczeniu będą usuwane. W żaden inny sposób nie będą zbierane, przetwarzane, udostępniane czy archiwizowane.